28 listopada mieliśmy przyjemność świętować ośmiolecie działalności Toruńskiego Imperium Star Wars. Część oficjalna imprezy odbyła się w DomuKultury! przy ulicy Sienkiewicza (jednocześnie bardzo dziękujemy za użyczenie nam lokalu), natomiast ta mniej oficjalna – w Tratwie.

Spotkanie rozpoczęliśmy od szampana, tortu i wzajemnych życzeń równie owocnej działalności, jak do tej pory. Tort prezentował się naprawdę okazale, co możecie ocenić po niniejszym zdjęciu:

8urodziny

Smakował równie dobrze, jak wyglądał. Jednocześnie też mieliśmy do dyspozycji przepyszny sernik domowej roboty w wykonaniu Madzi, za który należą jej się osobne oklaski. Po słodkim posiłku przyszła pora na wspólne rozmowy oraz dwa konkursy:

  • Starwarsowe Jeden z Dziesięciu
  • Konkurs postaci z uniwersum SW.

W pierwszym konkursie podium zajęli: Bolek, Franek i Sumek – w podanej kolejności. Drugi konkurs przeprowadzony został bardziej dla zabawy i nie wyłoniono zwycięzcy, choć pewnie byłby to Bolek, a później długo, długo nikt 😉

Oprócz konkursów część chętnych wzięła także udział w urodzinowej ustawce na piankowe miecze treningowe, mogąc wyszaleć się w ramach treningu. Pozostali dzielne go obserwowali, usiłując uchronić się przed rozszalałymi „wojownikami” lub leniwie plotkowali przy stole.

Atmosfera na spotkaniu panowała znakomita, nie obyło się bez wspomnień, podsumowań oraz rozmów o planach na przyszłość.

Nie mniej znakomicie bawiono się także na afterze.

Zdjęcia w większej ilości dostarczymy wkrótce.