Pragniesz zostać jednym z nas? Witamy serdecznie 🙂 Poniżej znajdziesz krótki poradnik, jak to zrobić.

Nasza organizacja składa się z dwóch elementów:

fanklubu Toruńskie Imperium Star Wars,
stowarzyszenia ?Toruńskie Imperium?.

Z tego względu członkostwo może przyjąć różne formy. W zależności od wyboru chętnego czekają różne obowiązki i przywileje.

Fanklub

By zostać członkiem fanklubu wystarczy pojawić się 3 razy na spotkaniach. Członkostwo nie niesie ze sobą żadnych obowiązków, a składki są w pełni dobrowolne i wynoszą 10 złotych miesięcznie. Do fanklubu dołączyć mogą osoby niepełnoletnie.

Stowarzyszenie

Stowarzyszenie, jako organizacja o ustalonej formie prawnej, niesie za sobą więcej wymagań. Członkami mogą być jedynie osoby pełnoletnie, o pełni władz obywatelskich. Składki są obowiązkowe, ponadto status nakłada obowiązek udziału w pracach organizacji, np. w formie udziału w wydarzeniach lub spotkaniach.

Jak dołączyć ? najprostsze metody?

Mamy nadzieję, że nie wystraszyły Cię powyższe informacje? Jeśli jesteś chętny na poznanie nas, rozmowę o Gwiezdnych Wojnach, wyjazdy na konwenty z fajną paczką przyjaciół ? zapraszamy serdecznie.

Masz na to kilka sposobów:

przyjść na spotkanie lub event, w którym bierzemy udział ( spotkania mają najczęściej miejsce w każdą 3. sobotę miesiąca, jednak lepiej upewnić się na niniejszej stronie lub na naszym Facebooku),
napisać post powitalny na naszym forum tutaj,
odezwać się do nas na Facebooku,
skorzystać z zakładki kontakt.

Przeczytaj Regulamin

Poznaj zasady Toruńskiej Placówki Imperialnej.Przeczytaj