Data: 27 Września 2013 godz. 1230
Miejsce: Przedszkole Miejskie Nr.6 w Toruniu

W samo piątkowe połódnie przedstawiciele TISW w składzie: Dragon, Prezi, Sidle oraz Chester odwiedzili dzieci z grup 4 i 5 latków w przedszkolu Nr.6 w Toruniu, aby zakorzenić w nich sympatię do Gwiezdnych Wojen, oraz wyszukać wśród nich młodych Jedi, którzy staną się w przyszłości Młodymi Padawanami Imperium.

Podczas spotkania przedszkolaki zobaczyły jak są zbudowane miecze świetlne i jak można się nimi posługiwać. Każdy z obecnych członków TISW zaprezentował swój strój i o nim opowiedział. Następnie Mistrz Jedi Dragon zaprezentował sposoby walki mieczem świetlnym co wywołało zachwyt wśród maluchów. Każdy miał możliwość obejrzenia, oraz wzięcia do ręki niektórcyh z wielu gadżetów dotyczących Gwiezdych Wojen. Dzieci wręczyły gościom w podziękowaniu za wizytę własnoręcznie wykonane laurki.Dzieci natomiast otrzymały pamiątkowe plakaty, oraz Certyfikaty które potwierdzały, że kiełkuje w nich moc.

Wszyscy byli zadowoleni z tego iż dzięki wykrytej w młodzikach mocy, zapowiada się wielu nowych Jedi, aczkolwiek Sithowie czekają w ukryciu, aby w odpowiednim momencie przeciągnąć niespodziewających się młodych adeptów na Ciemną Stronę Mocy.